MASZYNY AUTOMATYCZNE

Krajarka Automatyczna TYP PA/RK

Krajarka pozioma PARK 1

Pozioma maszyna automatyczna do cięcia pianki wyposażona w sterowanie CNC. Do łatwiejszego załadowania bloku pianki na stole zastosowano taśmę transportową, która przesuwa blok pianki na stół maszyny. Korpus maszyny przesuwa się na łożyskach liniowych(ruch przód-tył), oraz na śrubach kulowych lub trapezowych (ruch góra-dół). Rozwiązanie jest to bardzo wytrzymałe oraz bezobsługowe. Dla dokładniejszego cięcia pianki zamontowany jest automatyczny docisk pianki, który przytrzymuje blok podczas cięcia (możliwość cięcia płyt o grubości 0.7 mm). Krajarka posiada automatyczny, pneumatyczny naciąg noża.

Długość cięcia 2100 mm

Szerokość cięcia 2100 mm

Wysokość cięcia 1280 mm

Prędkość cięcia 5-30 cm/s

Wszystkie parametry można spersonalizować według potrzeb klienta

Krajarka pianki pozioma karuzelowa TYP K3, K5, K6

Krajarka do pianki pozioma karuzelowa 1

Pozioma krajarka pianki automatyczna, wyposażona w stół obrotowy, który w zależności od wersji może pomieścić 3, 5 lub 6 bloków pianki o wymiarach 1600x2000x1200 mm. Maszyna jest w stanie ciąć piankę od 10 mm w górę. Prędkość cięcia płynnie regulowana potencjometrem. Możliwość zamontowania płetwy na piłę tnącą.

Wysokość cięcia 1300 mm

W zależności od wersji średnica stołu: TYP K3 5200 mm, TYP K5 6500 mm, TYP K6 7200 mm

Wszystkie parametry można spersonalizować według potrzeb klienta

Krajarka Automatyczna Strunowa TYP KPA

Krajarka pionowa konturowa 1

Pionowa maszyna automatyczna konturowa do cięcia pianki wyposażona w sterowanie CNC. Zaletą pionowej konstrukcji takiej maszyny jest to, że można dokładnie wycinać kształty z niskich płyt pianki jak i z całych bloków. Można ciąć dokładnie w takim materiale jak: pianka poliuretanowa, pianka polipropylenowa, styrodur, wełna mineralna, owata. Elementem tnącym jest struna osadzona na ruchomym korpusie.

Koła maszyny są zrobione ze specjalnego tworzywa sztucznego połączonego z aluminium. Materiał umieszczany  jest na stacjonarnym stole z dwoma burtami przesuwającymi się zsynchronizowanie. Dla dokładniejszego cięcia na stole zamontowane są taśmy przesuwające materiał wraz z burtami. Krajarka posiada automatyczny, pneumatyczny naciąg noża.

Długość cięcia 2200 mm

Szerokość stołu w prawą stronę od struny 1600 mm

Szerokość stołu w lewą stronę od struny 1600 mm

Wysokość cięcia 1280 mm

Wszystkie parametry można spersonalizować według potrzeb klienta

Krajarka Automatyczna TYP PPA

Krajarka pionowa PPA 1

Pionowa maszyna automatyczna do cięcia pianki wyposażona jest w sterowanie CNC. Korpus porusza się na łożyskach liniowych(bardzo wytrzymałe i bezobsługowe rozwiązanie), burty sterowane są joystickami z potencjometrem, a wszystko to po to by maszyna była łatwa i prosta w obsłudze. Podczas pracy maszyny, obie burty są ze sobą zsynchronizowane i przesuwają materiał tak, by jak najdokładniej obrobić piankę. Maszyna ma możliwość cięcia dwustronnego jak i cięcia od lewej strony do prawej, bądź od prawej do lewej. Krajarka posiada automatyczny, pneumatyczny naciąg noża.

Sterowanie krajarką odbywa się za pomocą panelu dotykowego, na którym możemy zaprogramować nawet 10 różnych grubości cięcia z jednego bloku w trybie automatycznym.

Długość cięcia 2150 mm

Szerokość cięcia w prawą stronę od noża 2050 mm

Szerokość cięcia w lewą stronę od noża 2050 mm

Wysokość cięcia 1280 mm

Prędkość cięcia 5-30 cm/s

Wszystkie parametry można spersonalizować według potrzeb klienta

KAŻDA Z OFEROWANYCH MASZYN POSIADA MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI WEDŁUG POTRZEB KLIENTA

Logo DZIERGWA - maszyny do cięcia pianki

Zakład Ślusarski Grzegorz Dziergwa

ul. Wrocławska 27, 63-600 Kępno

+48 691-700-387

+48 723-882-783

Maszyny Automatyczne

Maszyny Manualne

Inne Urządzenia

© 2019 Maszyny Do Cięcia Pianki. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie strony: WEBMAZ.PL | Kępno